VYNIKAJÍCÍ
32 hodnocení na
Jiri Janousek
Jiri Janousek
15/01/2024
Panu JUDr. Greisigerovi velmi děkuji za pomoc, oceňuji profesionalitu, vstřícné jednání, ochotu a taktéž přijatelnou cenu za poskytnuté služby. S důvěrou se v případě potřeby na JUDr. Greisigera opět obrátím. Vřele doporučuji.
Ondrej Volkman
Ondrej Volkman
15/01/2024
Kvalitní přístup, jednání a komunikace na úrovni, finančně velmi přijatelné
Miroslav Svoboda
Miroslav Svoboda
14/01/2024
Profesionální přístup, kvalitní a rychlá práce. Naprostá spokojenost, můžu jenom doporučit.
Petr Volkman
Petr Volkman
13/01/2024
Perfektní spolupráce při tvorbě smlouvy. Děkuji ještě jednou.
Vratislav Hofman
Vratislav Hofman
13/01/2024
Pan doktor nejvíce rozumí rozvodům a rodinnému právu. Za rozumnou cenu vás provede celým řízením. Mě konkrétně zastupoval v řízení o určení styku na syna. Bývalá přítelkyně si rozmyslela, že mi přestane předávat syna a nutila mě, abych se dítěte vzdal. Doktor Greisiger jí velice rychle vyvedl z omylu. Nyní se vídám se synem jak potřebuji, a to i přes nesouhlas matky. Příště bych už neměnil, ještě jednou děkuji.
Karel Korf
Karel Korf
13/01/2024
Spokojenost. Naši společnost zastupovala kancelář při vymáhání dluhu za neuhrazenou fakturu. Vzhledem k tomu, že pan doktor spolupracuje s exekutorkou, proběhlo vymožení dluhu velice rychle, a to včetně nákladů na právní zastoupení! Můžu jen doporučit.
BENGALCLUB CATTERY
BENGALCLUB CATTERY
13/01/2024
Dobrý den, Vítám příležitost podělit se o svou pozitivní zkušenost s advokátní kanceláří JUDr. Růžek & JUDr. Greisiger S advokátní kanceláří jsem spolupracovala mimo jiné při vytváření nájemních smluv na pronájem bytu. Mohu bez váhání říci, že celý proces byl mimořádně profesionální a bezproblémový. Byla jsem velmi spokojena s jejich službami a ráda bych vydala tuto recenzi, abych poděkovala za jejich pečlivý přístup a profesionální práci. Děkuji kanceláři za všechnu poskytnutou pomoc a rozhodně je doporučím ostatním, kteří hledají právní služby s vysokým standardem kvality. S pozdravem, K. Plecitá
Jan Valenta
Jan Valenta
12/01/2024
Pana Greisigera mohu jen doporučit. Pomohl mi s vypracováním několika smluv, vše probíhalo rychle. Určitě jeho služby v budoucnu ještě využiju.
Blond Villain
Blond Villain
11/01/2024
Jedna z nejlepších advokátních kanceláří na rodinné a trestní právo. JUDr. Greisiger dlouhodobě spolupracuje s JUDr. Růžkem a za svou krátkou kariéru získal více zkušeností, než jiní starší advokáti. V dnešní době opravdu neplatí čím starší, tím lepší. Mě konkrétně pan doktor zastupoval v trestní věci, ze které jsem ve finále vyvázl bez trestu a bez podmínky. Můžu jedině doporučit, kdo chce profesionální služby za rozumné ceny.