CENA ÚVODNÍ KONZULTACE
1 000 Kč / 30 minut

Abychom Vám mohli dát opravdu funkční a kvalitní řešení, je vždy nutné si sjednat úvodní konzultaci. Na té vyhodnotíme Vaše požadavky a náročnost celého případu, poté Vám nastíníme řešení.

S našimi klienty pak následně sjednáváme několik typů odměn. Sjednání dané odměny záleží na závažnosti případu a jeho časové náročnosti. Vždy se snažíme najít společné řešení, abychom Vám pomohli za rozumných finančních podmínek.

Úkonová odměna
Pokud si přejete zastupovat v celém řízení od začátku až do konce, užije se úkonová odměna advokáta. Zde budete platit za každý úkon právní služby, který pro Vás advokát vykoná. Konkrétní částka za jeden úkon právní služby se vypočte dle advokátního tarifu.

Hodinová odměna
Výše hodinové sazby advokáta činí 2 000 Kč. Tento typ odměny se užívá ve většině případů poskytování právních služeb naší advokátní kanceláří. Hodinová odměna je transparentní pro obě strany a klient tak může předem očekávat jakou cenu bude platit.

Paušální odměna
Pokud například podnikáte a vyžadujete služby advokáta pravidelně, lze s námi sjednat měsíční paušální odměnu, jež zahrnuje veškeré naše služby zdarma.